Регистрация

Путін визнав, що Донбас не може без України

7-12-2014, 17:03

Путін визнав, що Донбас не може без України

Путін визнав, що Донбас не може без України

 Володимир Путін провів зустріч з Франсуа Олландом

Президент РФ провів зустріч зі своїм французьким колегою.
Президент Росії Володимир Путін хоче відновити окуповані сепаратистами райони Донбасу в єдиній політичній і господарській системі України, передає Укрінформ.
Про це він сказав в Москві, після переговорів з президентом Франції Франсуа Олландом.
"Росія виступає за негайне припинення кровопролиття, за те, щоб були знайдені шляхи до зближення, у тому числі і по відновленню єдиного політичного простору", - сказав він.
За словами Путіна, він також обговорював з президентом Франції необхідності відновлення господарських зв'язків між окупованими районами Донбасу і іншою Україною. Він сказав, що Донбас не може без України, "тому, що обидві частини цієї території потрібні один для одного".
"Адже значна частина енергетики України, як ви усі знаєте, вона спочатку була побудована на східноукраїнському вугіллі. Потрібно відновити врешті-решт господарські зв'язки, треба направляти вугілля, отримувати у відповідь електроенергію, потрібно відновити нормальне функціонування фінансових установ. Це усе можна зробити і треба. І якнайшвидше", - підкреслив він.
В той же час, Путін сказав, що відновлення "якогось загального політичного простору" може початися тільки після того, як припиняться обстріл і загибель людей".
Путін: Візит Олланда в Москву піде на користь рішенню кризи в Україні
Раніше повідомлялося, що демонстранти на Гаїті просять допомоги у Путіна.

Автор: Admin
Прочитали - 737
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати