Регистрация

Der Spiegel : На думку спецслужб НАТО, Путін не хоче відділення Донбасу

7-12-2014, 16:54

Der Spiegel : На думку спецслужб НАТО, Путін не хоче відділення Донбасу

Der Spiegel : На думку спецслужб НАТО, Путін не хоче відділення Донбасу

 Путін робить ставку на перетворення сепаратистських регіонів в админединицы у складі федеративної України, передає видання

Спецслужби низки країн НАТО застерігають від неправильної оцінки політики Кремля, повідомляє журнал Der Spiegel.
Президент Росії Володимир Путін зовсім не прагне до відділення Донецькою і Луганською областей від України, а бажає уникнути подальшої ескалації кризи.
Спецслужби ряду держав НАТО застерегли своїх колег з інших країн Північноатлантичного альянсу від невірної оцінки політики Кремля, повідомляє редакція журналу Der Spiegel в неділю, 7 грудня, з посиланням на інформовані джерела.
На думку цих спецслужб, Путін, звичайно, не змириться з поразкою проросійських сепаратистів, проте замість відділення Донбасу від України він робить ставку на перетворення сепаратистських регіонів у функціонуючі адміністративні одиниці у складі федеративної України, стверджує журнал.
Спецслужби також відмічають, що серед сепаратистів на сході України є більше десятка угрупувань, які у минулому частенько діяли нескоординировано, і Путину лише насилу вдавалося контролювати їх. Тепер російський президент має намір покласти цьому край, говориться в повідомленні Der Spiegel.
Нова зустріч Мінської групи по Україні
Напередодні, в ході зустрічі з президентом Франції Франсуа Олландом, Путін виразив упевненість в тому, що бої на сході України скоро будуть припинені і в регіоні встановиться міцне перемир'я.
За даними президента України Петра Порошенка, 9 грудня в Мінську знову зустрінуться представники Києва, сепаратистів, Росії і ОБСЄ для переговорів про мирне врегулювання кризи на Україні, відмічає агентство dpa.

Автор: Admin
Прочитали - 627
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати