Регистрация

Порошенко: Повернення Криму - головний пріоритет міжнародних переговорів

6-12-2014, 19:41

Порошенко: Повернення Криму - головний пріоритет міжнародних переговорів

Порошенко: Повернення Криму - головний пріоритет міжнародних переговорів

 Припинення анексії Криму і повернення його до складу України залишається пріоритетом міжнародних переговорів української влади.

Тема Криму залишається пріоритетною в міжнародних переговорах, стверджує президент України Петро Порошенко. Про це він заявив сьогодні в Чугуєві (Харківська область), повідомляє Інтерфакс-Україна.
"Ні єдиного разу не було ні телефонних переговорів, ні якихось прямих зустрічей, де тема Криму не була б першим пріоритетом. Не було жодної резолюції Конгресу США, жодної резолюції Ради ЄС, жодної нашої позиції, де б ми не підкреслювали необхідність припинення агресії, припинення анексії Криму і повернення його до складу України", - сказав Порошенко.
Президент також виразив упевненість, що дипломатичні зусилля приведуть зрештою до результату.
"У мене немає ніяких сумнівів, що ця наполегливість врешті-решт приведе до необхідного результату", - сказав президент.
Він також повідомив, що Україна ставить питання про негайне виведення російських військ з території Херсонської області. "Я поки що стримано відношуся, але не виключаю, що буде продемонстрований прогрес наступного тижня. Побачите, це також результати наших дипломатичних зусиль і зусиль на вищому політичному рівні", - сказав він.
Як повідомляв Кореспондент.net, раніше лідер кримських татар Мустафа Джемилев заявив, що канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила його, що санкції проти Росії відмінять тільки після повернення Криму.

Автор: Admin
Прочитали - 842
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати