Регистрация

Путін: Візит Олланда в Москву піде на користь рішенню кризи в Україні

6-12-2014, 19:23

Путін: Візит Олланда в Москву піде на користь рішенню кризи в Україні

Путін: Візит Олланда в Москву піде на користь рішенню кризи в Україні

 Путін і Олланд

Росія і Франція зуміють здолати перешкоди в двосторонніх стосунках, відмітив Олланд.
У Москві почалася зустріч президентів Росії і Франції Володимира Путіна і Франсуа Олланда. Глави двох держав розмовляють в урядовому аеропорту Внуково- 2, передає РІА Новини.
Путін виразив упевненість, що короткостроковий візит Олланда в Москву піде на користь рішення кризи в Україні в руслі нормандського формату переговорів.
"Ви були ініціатором зустрічі в Нормандії для вирішення тих проблем, про які ви сказали. Проблеми складні, але проте дискусія, яку ми ведемо із цього приводу, вона все-таки дає певний позитивний результат, і я упевнений, і ваш сьогоднішній візит, такий короткий,, робітник безумовно піде на користь дозволу багатьох проблем", - заявив Путін, відкриваючи зустріч з Олландом.
У свою чергу, французький президент виразив упевненість, що Росія і Франція зуміють здолати перешкоди в двосторонніх стосунках.
"Я думаю, що необхідно в якийсь момент позбавлятися від цих перешкод, від стін, які нас можуть роз'єднувати, і я думаю, що ми можемо це робити", - відмітив Олланд.
Він вважає, що Росія і Франція зможуть знайти рішення по українській кризі, дискусію, почату у рамках G20, необхідно продовжувати.
"Необхідно продовжити ту дискусію, яку ми почали у рамках "двадцятки". Росія, Франція мають до цього прагнення, вони цього бажають. Шостого червня ми говорили про необхідність знаходити рішення, разом працювати. Ми говорили з (канцлером ФРН) Ангелой Меркель. Ми вважаємо, що Росія і Франція зможуть знайти необхідне рішення", - сказав Олланд.

 

Автор: Admin
Прочитали - 639
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати