Регистрация

Рецепт швидкого листкового тіста "20 хвилин"

5-12-2014, 23:33

Рецепт швидкого листкового тіста "20 хвилин"

Рецепт швидкого листкового тіста "20 хвилин"

 Якщо ви відноситеся до тих, хто із-за уявної складності приготування вважає за краще купувати готове листкове тісто в магазині, а не готувати його самостійно, то цей рецепт - для вас!

Листкове тісто, як відомо - вередливе і вимагаюче часу, сил і уваги. Але виключення, як і в усьому іншому, в даному випадку теж бувають - навіть листкове тісто може бути простим в приготуванні. У цьому рецепті ми розповімо про настільки просте листкове тісто, що його можна приготувати всього за якихось 15-20 хвилин, навіть витримувати в холодильнику його не треба!

Цей рецепт листкового тіста можна віднести до грузинської кухні, оскільки зазвичай він використовується для приготування листкових хачапурі. Проте і для інших блюд це тісто підійде прекрасно, спробуйте!

РЕЦЕПТ ШВИДКОГО ЛИСТКОВОГО ТІСТА ЗА 20 ХВИЛИН
Інгредієнти:

Рецепт швидкого листкового тіста "20 хвилин"

 3 склянки пшеничного борошна 

яке борошно вибрати? ми підкажемо

500мл води мінеральної "Боржомі"
50г вершкового масла
сіль за смаком
СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ :

Як приготувати швидке листкове тісто за 20мин. Розтопити на водяній лазні вершкове масло. Муку перемішати з сіллю (солі кладіть залежно від солоності води) і просіювати 2 рази, щоб вона добре наситилася киснем, влити мінеральну воду кімнатної температури, замісити некруте м'яке тісто, воно повинне липнути до рук. Викласти кульку тесту на посипаний борошном стіл, обсыпать борошном, вимішувати тісто, продовжуючи підсипати борошно, якщо тісто сильно липне, але стежити за тим, щоб не зробити його занадто крутим. Обмазати качалку борошном і розкотити тісто в пласт будь-якої форми завтовшки 0,3-0,5см, змастити його вершковим маслом, розрізати на смужки по 2-3см шириною, не забуваючи присипати стіл борошном, якщо тісто липне, укласти смужки один на одного в стовпчик, потім цей стовпчик згорнути в рулет.Одного разу для надання листкової консистенції тесту досить, але можна повторити процес: рулет, що вийшов, розкотити в пласт ще раз, знову розрізати на смужки і зібрати їх в стовпчик, потім стовпчик згорнути в рулет. Укласти рулет навзнаки і розім'яти в перепічку руками, потім з тесту можна формувати будь-які вироби - пиріжки, рогалики, круассаны і так далі. Вдалого приготування!
Тісто буде вдалим, якщо для приготування ви використовуватимете саме газовану мінеральну воду Боржомі, що продається в скляній пляшці, - справжню, якісну.
ВІДЕОРЕЦЕПТ ДУЖЕ ШВИДКОГО ЛИСТКОВОГО ТІСТА

Автор: Admin
Прочитали - 12941
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати