Регистрация

Росія дасть Україні електроенергію, але з умовою

5-12-2014, 21:44

Росія дасть Україні електроенергію, але з умовою

Росія дасть Україні електроенергію, але з умовою

 Щоб імпортувати електроенергію з Росії, Україна повинна пообіцяти забезпечити електрикою окупований Крим

Росія почне постачання електроенергії в Україну за умови забезпечення нею Криму.
Україна продовжує переговори про можливість імпорту електроенергії з Росії, проте російська сторона ставить умовою таких постачань забезпечення електроенергією Криму, повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин.
"Однією з умов імпорту з Росії є забезпечення Криму", - сказав він на брифінгу в Києві в п'ятницю, повідомляє Інтерфакс-Україна.
За його словами, неправильно ставити це питання як питання про транзит російської електроенергії на півострів.
Міністр нагадав, що нині Україна продає Криму 400 МВт, проте в умовах нестачі потужностей вимушена обмежувати постачання, як і споживачам по всій країні.
Як повідомляв Кореспондент.net, на початку тижня в Україні ввели віялові відключення електроенергії. Припинити відключати світло можуть до вечора п'ятниці, коли ліквідовують поломку на Запорізькій АЕС.
В той же час, в Криму графік аварійних відключень електрики був введений 26 листопада. Причиною обмеження став дефіцит енергопотужностей в об'єднаній енергетичній системі.
Відмітимо, у вересні в Криму неодноразово лімітувався об'єм споживаної енергії, для чого вводився графік аварійних відключень.
Нагадаємо, заступник попереднього глави Минэнергоугля Юрія Продана був звільнений за дозвіл імпорту електроенергії з Росії.
На Запорізькій АЕС запускають аварійний енергоблок

Автор: Admin
Прочитали - 597
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати