Регистрация

Україна купуватиме вугілля у ДНР і ЛНР - Ляшко

5-12-2014, 21:22

Україна купуватиме вугілля у ДНР і ЛНР - Ляшко

Україна купуватиме вугілля у ДНР і ЛНР - Ляшко

 Лідер Радикальної партії поділився ексклюзивною інформацією.

Міністерство енергетики і вугільної промисловості України (Минэнергоугля) домовилося про покупки вугілля у підконтрольних бойовикам шахт на Донбасі.
Про це повідомив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці в Facebook увечері 5 грудня.
"За моєю інформацією, Міненерго домовилося купувати вугілля з шахт, підконтрольних терористам. Хто і скільки наварить в Україні по цьому гешефту - предмет антикорупційного розслідування", - написав Ляшко.
Вугілля в Україні вистачить на місяць - профспілку гірників
Відмітимо, Минэнергоугля має намір вивозити з державних шахт із зони АТО на Донбасі по 50 тисяч тонн вугілля в добу після реконструкції залізниці в районі Дебальцево.
У свою чергу губернатор Луганської області Геннадій Москаль заявив, що на підконтрольній Києву території області на складах шахт знаходиться 122 тисячі тонн вугілля, яке не вивозиться із-за нестачі вагонів.
Як повідомляв Кореспондент.net, на Углегорской, Луганській, Криворізькій і Змиевской ТЭС виник гострий дефіцит вугілля. У зв'язку з чим Кабмін вже який місяць підряд подовжує надзвичайні заходи на енергетичному ринку України.
Раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявляв, що уряд розглядає можливість співпраці з вугільними компаніями на підконтрольній бойовикам території Донецької і Луганської областей.

Автор: Admin
Прочитали - 558
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати