Регистрация

Депутат Кошелєва : Я познайомилася з Ляшко в соцсетях

4-12-2014, 18:21

Депутат Кошелєва : Я познайомилася з Ляшко в соцсетях

Депутат Кошелєва : Я познайомилася з Ляшко в соцсетях

 Алена Кошелєва притягнула увага Ляшко своїми постами в соцсетях

Алена Кошелєва розповіла, як зустріла свого майбутнього шефа.
Народний депутат від Радикальної партії Олена Кошелєва повідомила, що познайомилася з Олегом Ляшко в соціальних мережах. Про це вона заявила виданню Публічні люди.
"Я публікувала в інтернеті свої пости, багато знайомих і друзів, моїх одногрупників допомагали. Так на мене звернув увагу Олег Ляшко", - заявила депутат.
На питання про те, чим вона планує займатися найближчим часом, Кошелєва призналася, що хоче працювати в комітеті економічної політики, добудувати "Охмадет" і створити умови для роботи і лікування дітей.
Як повідомлялося, 27 листопада, в перший день роботи нової Рады, народний депутат від "Радикальної партії" Олена Кошелєва не змогла відповісти на питання журналіста про державний устрій України. Журналісти помітили - у неї два охоронці, норкова шуба і сумка, яка коштує тисячу доларів.
Пізніше стало відомо, що лідер партії Олег Ляшко відрядив Алену Кошелєву в Харків займатися партійним будівництвом.
24-річна раніше безробітна харків'янка Олена Кошелєва - депутат від партії Олега Ляшко, в його виборчому списку отримала прохідний 13-й номер. Ще до виборів ЗМІ публікували фото Кошелевой еротичного характеру, які вона раніше викладала в соцсеть.
У описі на сайті партії Кошелєва була охарактеризована як "волонтер харківського госпіталю". Утворення у неї двох, дівчина отримала дипломи Харківського національного університету радіоелектроніки і Харківського національного технічного університету будівництва і архітектури.
Будучи студенткою, Кошелєва підробляла адміністратором в ресторані Ciro's Pomodoro. Як мовиться в її резюме, там вона організовувала роботу закладу, розробляла план проведення і обслуговування банкетів і фуршетів, навчала співробітників стандартам сервісу. З червня 2013 року Алена Кошелєва шукала роботу.

Автор: Admin
Прочитали - 3245
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати