Регистрация

МВС відкрило справу по нападу в Києві на журналістку LifeNews

4-12-2014, 18:06

МВС відкрило справу по нападу в Києві на журналістку LifeNews

МВС відкрило справу по нападу в Києві на журналістку LifeNews

 Під час безладів перед концертом Ганни Лорак постраждала журналістка LifeNews, а також четверо міліціонерів, повідомляють в МВС.

Міліція порушила кримінальну справу за фактом нападу на журналістку телеканалу LifeNews перед концертом Ганни Лорак в Києві, повідомляє прес-служба МВС.
"У ряді ЗМІ пройшла інформація про те, що біля палацу "Україна" постраждала журналістка одного з російських телеканалів. Зараз відомості внесені в Єдиний облік повідомлень про злочини і правопорушення і перевіряються співробітниками правоохоронних органів у рамках кримінального виробництва, яке вже відкрито", - говориться в повідомленні.
Також в міліції уточнили, що в зоде безладів до медиків по допомогу звернулися четверо правоохоронців, які отримали різні ушкодження.
"Нині троє з них знаходяться в лікувальній установі з діагнозом - отруєння газом і хімічні опіки дихальних шляхів і слизових оболонок очей різної міри. Четвертий працівник міліції отримав травму ноги", - передають в МВС.
Як повідомляв Кореспондент.net, близько сотні людей намагалися зірвати концерт Ганни Лорак в палаці "Україна" в Києві.
Кореспондент російського телеканалу LifeNews Євгенія Змановская заявила, що її побили в Києві українські журналісти під час роботи на акції біля палацу "Україна".
Незабаром в міліції повідомили, що троє працівників міліції отримали ушкодження від попадання сльозоточивого газу в дихальні шляхи і на слизові оболонки очей намагаючись припинити безлади біля палацу "Україна" перед концертом Ганни Лорак в Києві.

Автор: Admin
Прочитали - 438
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати