Регистрация
» » Міліція затримала чотирьох активістів, що намагалися зірвати концерт Ганни Лорак

Міліція затримала чотирьох активістів, що намагалися зірвати концерт Ганни Лорак

4-12-2014, 17:38

Міліція затримала чотирьох активістів, що намагалися зірвати концерт Ганни Лорак

Міліція затримала чотирьох активістів, що намагалися зірвати концерт Ганни Лорак

 Семеро правоохоронців постраждали в сутичці з агресивними молодчиками, що намагалися зірвати концерт Ганни Лорак в Києві.

У Києві міліція затримала чотирьох чоловік, що беруть участь в акції проти концерту Ганни Лорак в Києві. Про це повідомили в прес-службі столичної міліції в четвер, 27 листопада.
Повідомляється, що агресивно налагоджені молоді люди біля палацу "Україна" влаштували колотнечу з правоохоронцями.
"Біля станції київського метрополітену Палац Україна зібралися близько 100 чоловік, які рушили до центрального входу палацу "Україна". Агресивно налагоджені активісти намагалися прорвати кордон правоохоронців і потрапити в приміщення концертного залу. При цьому мітингуючі почали кидати у бік співробітників міліції камені, яйця, петарди, а також застосували палиці і сльозоточивий газ", - говориться в повідомленні.
В результаті зіткнення один працівник міліції отримав травму руки, а у солдата Нацгвардії в результаті вибуху петарди було травмовано особу. Ще п'ять правоохоронців отримали хімічне отруєння в результаті застосування проти них сльозоточивого газу.
Як повідомляв Кореспондент.net, учора при охороні громадського порядку під час концерту Ганни Лорак в Києві постраждали четверо співробітників міліції.

Автор: Admin
Прочитали - 490
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати