Регистрация

Кадиров заявив про завершення спецоперації в Грозному

4-12-2014, 16:05

Кадиров заявив про завершення спецоперації в Грозному

Кадиров заявив про завершення спецоперації в Грозному

 Глава Чечні пообіцяв ліквідовувати усіх причетних до теракту в Грозному

10 російських силовиків загинули, ще 28 поранені в ході спецоперації, заявили в антитерористичному комітеті РФ.
Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив про завершення спецоперації в Грозному. За його словами, у правоохоронців є трупи дев'яти бойовиків, інших шукають, передає Російська служба новин.
У свою чергу, в центрі Національного антитерористичного комітету РФ повідомляють, що в Грозному 10 російських силовиків загинули, 28 були поранені в ході операції в Грозному.
У повідомленні информцентра НАК, говориться, що російські силовики отримали інформацію про те, що НВФ готують диверсії в Чеченській Республіці, зокрема, в Грозному.
У НАК відмітили, що в результаті роботи російських силовиків частина НВФ була "своєчасно виявлена і нейтралізована", що дозволило "запобігти здійснення масштабних терористичних актів і врятувати життя мирних громадян".


Як повідомляв Кореспондент.net, в ніч на четвер, 4 грудня, група бойовиків захопила Будинок друку в Грозному. Перед цим сталося зіткнення між бойовиками і співробітниками ДІБДР.
У зв'язку в Грозному був введений режим контртерористичної операції.
Пізніше стало відомо, що усі бойовики, які зайняли Будинок друку, були знищені. Незабаром глава Чечні Рамзан Кадиров повідомив про те, що в школі №20 в центрі міста сховалася ще одна група бойовиків. Вони були блоковані.

Як повідомляють джерела, за останніми даними в результаті зіткнень загинули вже 10 співробітників правоохоронних органів, 20 були поранені.

У Грозному також можуть знаходиться від ста до двохсот бойовиків, які розосереджені в центрі міста. Про це повідомляє очевидець з Грозного - журналіст Мілана Мазаева.
При цьому глава Чечні Рамзан Кадиров спростував повідомлення про те, що в Грозний проникла велика група бойовиків. Кадиров при цьому припустив, що на Грозний могли напасти не жителі Чечні, а представники інших регіонів.
Бойовики в Грозному опублікували відеозвернення

Автор: Admin
Прочитали - 632
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати