Регистрация

Росія побудує ділянку залізниці в обхід України

22-11-2014, 16:21

Росія побудує ділянку залізниці в обхід України

Росія побудує ділянку залізниці в обхід України

 У РЖД будуватимуть дорогу в обхід України у міру вступу фінансування.

Глава компанії Російські залізниці (РЖД) Володимир Якунин підтвердив плани будівництва залізничної ділянки в обхід України. За його словами, проект давно запланований і реалізовуватиметься у міру фінансування. "У стратегії розвитку залізниць цей обхід завжди був присутнім. Дорога проходить зараз по території іншої держави, неспокійну ділянку, 26 кілометрів. В цілому це запланована ситуація (проект будівництва) і у міру виділення фінансування ми реалізовуватимемо цей проект", - відмітив Якунин.
Якунин уточнив, що йдеться про будівництво лінії "Прохоровка-Чертково-Батайск", проте про точні терміни будівництва і об'єми фінансування доки невідомо. "Ми тільки приступили до проектування, тому зараз важко сказати, в якій конкретно об'єм фінансування це виллється. Але це досить істотний об'єм", - сказав він.
Відмітимо, РЖД розглядала необхідність реконструкції залізничних колій в південні регіони Росії в обхід території України ще у березні 2014 року. Тоді пропонували побудувати залізничну ділянку "Журавка-Чертково" для того, щоб отримати "надійне, стійке і ні від кого не залежний рух в південному напрямі".

Автор: Admin
Прочитали - 860
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати