Регистрация

Як приготувати вітамінну суміш для підтримки імунітету

2-12-2014, 14:07

Як приготувати вітамінну суміш для підтримки імунітету

Як приготувати вітамінну суміш для підтримки імунітету

 Про користь вітамінних сумішей (паст) з сухофруктів, горіхів, меду і інших корисних дарів природи люди дізналися ще давно. У Ассірії тамтешні лікарі видавали своїм пацієнтам цей цілющий склад для того, щоб вони були веселими, як травневе сонце. Академік Н. Амосов популяризував таку пасту в якості засобу для підтримки сердечного м'яза, її так і називали " сердечна каша". А в осінньо-зимовий період така вітамінна банка допоможе не лише впоратися з нудьгою, від нестачі сонячного світла, але і боротися із застудою і епідеміями грипу. Крім того, ця паста є своєрідним смачним "щепленням" від весняного авітамінозу.

Цілющу масу треба вживати щодня по 1-2 їдалень ложки впродовж 8 тижнів. Тому починати зміцнювати захисні сили організму коштує вже зараз, тоді до початку простудного сезону, ви зможете відчути оздоровчий ефект.
Для приготовления витаминной смеси стоит использовать только натуральные ингредиенты, которые нужно измельчить на мясорубке или блендером до однородной массы. После этого добавить жидкие ингредиенты, чтобы паста по консистенции походила на сметану. Лимоны, апельсины алоэ чистить не нужно, а вот с корня имбиря необходимо снять кожицу и измельчить его на терке. После приготовления смесь переложить в стерилизованную банку с винтовой крышкой. Хранить ее лучше в холодильнике. Помимо своих лечебных свойств такой продукт еще и необычайно вкусен, поэтому его можно использовать вместо десерта. Но с осторожностью стоит есть тем, кто хочет постройнеть: витаминная паста весьма калорийная, злоупотреблять ею не стоит.
5 рецептов витаминных смесей для поддержания иммунитета

1)Изюм – 0, 5 кг

Курага – 0, 5 кг
Чернослив вяленый – 0, 5 кг.
Грецкий орех – 0, 5 кг
Мед – 0, 5 л.
Лимоны – 2 шт.

2) Курага - 200 р.

Чорнослив - 200 р.
Інжир - 200 р.
Мигдалевий горіх - 200 р.
Лимон - 1 шт.
Коньяк - 50 мл

3) Імбир (корінь) - 150 р.

Лимони - 4 шт.
Мед - 150

4) Фейхоа - 100 г

Мед - 5ст. ложок
Лимонна цедра - 1 ч.л.
Кориця - за смаком
Настоянка ехінацеї - 5 крапель

5) Курага - 200 р.

Алое - 100 р.
Ізюм - 200 г
Волоський горіх - 200 г
Чорнослив - 200 р.
Мед - 2 -3 ст. ложки

Автор: Admin
Прочитали - 1298
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати