Регистрация

ОБСЄ: Українські військові і представники ЛНР домовилися припинити вогонь

2-12-2014, 13:33

ОБСЄ: Українські військові і представники ЛНР домовилися припинити вогонь

ОБСЄ: Українські військові і представники ЛНР домовилися припинити вогонь

 Військові і "ополченці" ЛНР домовилися про припинення вогню

Угода набуде чинності з 5 грудня. Виведення важкої техніки повинне початися 6 грудня.
Українські військові і представники самопроголошеною "Усі домовилися про повне припинення вогню на усій лінії зіткнення між українськими військами і тими, хто контролює ЛНР, ця угода набуде чинності з 5 грудня. Виведення важкої техніки повинне початися 6 грудня", - говориться в звіті.
За даними спостерігачів, це рішення було прийняте сторонами за підсумками консультацій у рамках роботи Спільного центру по контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування.
У консультаціях взяли участь генерал-лейтенанти Володимир Аскаров від України і Олександр Ленцов від Росії, представники ЛНР і спостерігачі ОБСЄ.
Робоча група завтра обговорить припинення вогню на Донбасі
Раніше стало відомо про досягнення домовленості про припинення вогню в районі аеропорту Донецька. "Нам стало відомо, що в ході проведених переговорів керівників спільного центру України і Росії в районі Донецького аеропорту - вогонь припинений", - повідомив прес-центр антитерористичної операції на своїй сторінці в Facebook.
Днем 1 грудня повідомлялося, що в міжнародний аеропорт Донецька виїхали керівники спільного центру по контролю і координації питань припинення вогню. До цього деякі засоби масової інформації повідомляли, що українські військові підірвали старий термінал донецького аеропорту і відступили.

Автор: Admin
Прочитали - 521
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати