Регистрация

У США передрікають Україні "дещо дуже важких років"

2-12-2014, 13:18

У США передрікають Україні "дещо дуже важких років"

У США передрікають Україні "дещо дуже важких років"

Владу необхідно приймати реформи і робити це невідкладно, особливо в енергетиці

Україну чекає дещо дуже важких років, але цей час треба пережити.
Про це в ефірі "Подробиць" заявив колишній посол США в Україні Стівен Пайфер.
"Владу необхідно приймати реформи і робити це невідкладно, особливо в енергетиці. Інакше влада України може виявитися без світової підтримки і без підтримки свого народу, крім того це буде другий упущений шанс, який обернеться ганьбою країни", - відмітив дипломат.
"Також потрібна децентралізація влади і міри по боротьбі з корупцією", - сказав Пайфер, відмітивши, що усі реформи мають бути запущені вже найближчим часом.
При цьому США готові давати гроші на реформи, але, навчені досвідом, контролюватимуть кожну копійку.
"Міжнародні фінансові інститути тепер будуть уважно мониторить виділення засобів для України, адже у минулому ці гроші використали не за призначенням. Тому тепер фінансування мають намір ретельно перевіряти", - заявив Пайфер.
При цьому реформи, як вважає дипломат, якщо вони будуть ефективними, будуть дуже хворобливі для України.
"Дуже важливо проявити витримку і терпіння в цей період. Україну чекає дещо дуже важких років, але цей час треба пережити, щоб отримати нормальну зростаючу економіку", - попередив Пайфер.
Як раніше повідомлялося, Україні буде дуже не просто вступити в НАТО. Про це помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила в інтерв'ю, опублікованому в середу, 26 листопада.
"Закривати для України перспективу вступу до НАТО ми не готові, але якщо Україна вирішить встати на цей шлях, це буде дуже непросто", - відмітила Нуланд.
ЄС дасть Україні 55 мільйонів євро на децентралізацію

Автор: Admin
Прочитали - 701
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати