Регистрация

"Кіборги" зняли на відео допит полоненого сепаратиста

2-12-2014, 12:41

"Кіборги" зняли на відео допит полоненого сепаратиста

"Кіборги" зняли на відео допит полоненого сепаратиста

 Захисник донецького аеропорту оприлюднив відео допиту узятого в полон сепаратиста.

Один з українських силовиків, що знаходяться в аеропорту Донецька і відомих в українських ЗМІ як "кіборги", зняв на відео допит пов'язаного чоловіка і оприлюднив фрагмент запису.
Позивний Маршал, що опублікував відео, зареєстрований в Facebook як Василь Головещенко, заявляє, що на кадрах показаний узятий в полон сепаратист. Він також ставить під сумнів заяву пов'язаного чоловіка про те, що він з Донецька.
Передбачуваний сепаратист на відео також заявив, що більшість командирів в ополченні "з Москви". Сам він признався що він російський, але усе життя прожив в Донецьку.
"Кіборги" заявили, що узяли в полон артилериста з РФ: відео допиту


Нагадаємо, що силовики, що знаходяться в донецькому аеропорту, відомі в українських ЗМІ як "кіборги" вивісили прапор України над новим терміналом аеропорту і звернулися до сепаратистів.
Також силовиками було обнародувано відео з донецького аеропорту, на якому показано розвантаження БТР під обстрілом. В той же час сепаратист показав руїни донецького аеропорту і піднятий прапор України.
Раніше повідомлялося, що прес-центр АТО розповів, що колишній офіцер ФСБ Росії разом з "кіборгами" і Добровольчим українським корпусом захищає донецький аеропорт від сепаратистів
Також нагадаємо, що раніше російський телеканал Life News оприлюднив відеорепортаж, знятий під час штурму донецького аеропорту сепаратистами. У мережі також з'явилися аналогічні кадри, але що показують оборону донецького аеропорту силовиками.

Автор: Admin
Прочитали - 892
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати