Регистрация

Китай активно скуповує нафту, що подешевшала, - ЗМІ

2-12-2014, 12:07

Китай активно скуповує нафту, що подешевшала, - ЗМІ

Китай активно скуповує нафту, що подешевшала, - ЗМІ

 Китай користується моментом і скуповує дешеву нафту, пишуть місцеві ЗМІ

У КНР користуються ситуацією навколо низьких цін на нафту і заповнюють свої стратегічні запаси.
На тлі рішення ОПЕК зберегти квоти по видобутку нафти на колишньому рівні уряд Китаю активно скуповує нафту, що подешевшала.
"Цей золотий час для збільшення стратегічних запасів країни", - вважає аналітик компанії Nomura Holdings Inc. Гордон Кван. "Китай отримав велику вигоду від рішення ОПЕК", - упевнений він.
Як пояснив експерт SCI International Гао Цзянь, "низькі ціни сприятимуть розвитку національної програми по формуванню стратегічних запасів нафти". За перші дев'ять місяців поточного року Китай, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшив закупівлю нафти на 8,3% - до 460 тисяч баррелів в добу. "У міру введення в експлуатацію нових резервуарів об'єм закупівель може збільшитися до 700 тисяч баррелів в добу", - прогнозує експерт.
Як раніше повідомило Державне статистичне управління КНР, в листопаді Китай завершив наповнення першої черги національних стратегічних запасів нафти в об'ємі 12,5 млн тонн (93,5 млн баррелів). Ці запаси розташовані в провінціях Чжэцзян, Шаньдун і Ляонин. Очікується, що до 2020 року розмір стратегічних нафтових запасів в Китаїзросте до 40 млн тонн (299 млн баррелів).
Як повідомляв Кореспондент.net, після тривалого падіння, сьогодні ціни на нафту почали рости. Так, ціна нафти марки Brent збільшувалася на 2,63% - до 72,05 долара за баррель, а марки WTI виросла на 3,65% - до 68,66 долара за баррель.

Китай активно скуповує нафту, що подешевшала, - ЗМІ

 

Автор: Admin
Прочитали - 465
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати