Регистрация

Учасникам АТО дозволили платити зарплату вище 18 тисяч грн

1-12-2014, 17:58

Учасникам АТО дозволили платити зарплату вище 18 тисяч грн  

                         Учасникам АТО дозволили платити зарплату вище 18 тисяч грн

 Уряд змінив свою постанову "Про економію державних коштів".

Кабінет міністрів України зняв обмеження з максимального рівня заробітної плати для військових, таких, що беруть участь в антитерористичній операції (АТО).

Учасникам АТО дозволили платити зарплату вище 18 тисяч грн

 Урядовою постановою №578 від 30 жовтня вносяться зміни в постанову №65 від 1 березня 2014 року "Про економію державних коштів і недопущення втрат бюджету".

Зокрема, був доповнений пункт, який обмежує максимальний розмір місячної заробітної плати керівних працівників органів державної влади і інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ і організацій, 15 розмірами мінімальної заробітної плати (18,270 тис. грн).
Тепер це обмеження не застосовується до максимального розміру зарплати, нарахованої військовослужбовкам, особам начальницького складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв'язку і захисту інформації (керівним працівникам льотного, льотно-підйомного, інженерно-технічного складу авіації національної гвардії і Державної пограничної служби), які беруть участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів по забезпеченню правопорядку на державному кордоні, відбитті озброєного нападу на ті, що охороняються військовослужбовкою, звільненні це об'єкт у разі захоплення або спроба насильницький заволодіння зброя, військовий техніка.
Раніше міністр соціальної політики Людмила Денисова, що військовослужбовки усіх формувань, які зараз знаходяться в зоні АТО, отримують не менше чим 6 тисяч гривен.
Источник:http://zn.ua

Автор: Admin
Прочитали - 554
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати