Регистрация

Названі самі затребувані професії в Україні під час кризи

1-12-2014, 17:16

Названі самі затребувані професії в Україні під час кризи

Названі самі затребувані професії в Україні під час кризи

 В умовах економічної кризи найбільш затребуваними на українському ринку праці стали менеджери по продажах і IT- фахівці. Про це повідомила керівник дослідницького центру hh.ua Ульяна Маслова.

Ряду фахівців досить легко знайти роботу, незважаючи на складну ситуацію на ринку праці.
В умовах економічної кризи найбільш затребуваними на українському ринку праці стали менеджери по продажах і IT- фахівці. Про це повідомила керівник дослідницького центру hh.ua Ульяна
Маслова. "Зараз працедавців найбільше хвилює прямий прибуток, тому менеджери по продажах досить затребувані, таких вакансій багато. Правда, ця робота складна - адже за часів кризи важко продавати, крім того, на початковому рівні ця робота не дуже добре оплачується. Окрім менеджера по продажах досить затребуваної являється і професія IT- фахівця. Це добре оплачувані, добре кваліфіковані працівники, для них завжди є робота і завжди є проекти", - сказала вона.
При цьому експерт підкреслила, що в навіть в самих затребуваних сферах не так-то просто знайти роботу із-за високої конкуренції. "Наприклад, молоді фахівці, для них дуже багато вакансій, при цьому самих фахівців теж багато, і конкуренція у них близько 11 чоловік на місце. Дуже зажадалися грамотні керівники, але там теж висока конкуренція, до 10 чоловік на місце", - додала Маслова.
По словам специалиста, поиск работы может затруднить так же то, что работодатели стали более требовательны к соискателям. «В связи с тем, что сейчас кризис, они хотят получить наиболее подходящего кандидата. Сейчас гораздо больше стали требования от качества и количества работы», – отметила она.

Автор: Admin
Прочитали - 935
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати