Регистрация

У АТО заговорили про масове дезертирство

14-01-2017, 16:26

У АТО заговорили про масове дезертирство

У АТО заговорили про масове дезертирство

Українська сторона і сепаратисти запевняють, що у супротивника біжить особовий склад.
Головне розвідувальне управління Міноборони України опублікувало дані про ситуацію в зоні АТО за 13 січня. Так, за даними розвідки, у зв'язку зі значним некомплектом особового складу в "окупаційних арміях" почалася насильная заклична кампанія серед студентів.
"У зв'язку з масовим дезертирством російських військовослужбовок, окупаційним командуванням інтенсифікована насильницька заклична кампанія серед населення тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, в т.ч. за рахунок студентів середньо-технічних і вищих учбових закладів", - сказано в повідомленні.
У ДНР же, навпаки, стверджують, що почастішали випадки дезертирства з боку бійців ВСУ.
"За цей тиждень військові частини в зоні бойових дій самовільно залишили більше 15 українських військовослужбовок. Варто відмітити той факт, що в ході їх пошуку і затримання, українське командування віддало наказ про фізичне знищення утікачів", - сказано в повідомленні сепаратистких ЗМІ.
Також в ДНР заявили, що зниклих українських морпехов в зоні АТО намагалися затримати сили військової служби правопорядку ВСУ, внаслідок чого утікачі були убиті.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 8 січня під час виконання бойових завдань пропали троє військових. Військовослужбовки не повернулися в підрозділ, а зв'язок з ними був відсутній. Потім в ДНР заявили про знаходження тіл трьох морпехов, а в Минообороны повідомили, що без експертизи не можна стверджувати, що це ті ж бійці.

Автор: Admin
Прочитали - 10225
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати