Регистрация

Рецепт гарячого копчення свинячих ребер

26-10-2016, 20:51

Рецепт гарячого копчення свинячих ребер

Рецепт гарячого копчення свинячих ребер

Одним з улюблених блюд гарячого копчення для мене є ребра, декілька рецептів я перепробував і вивів для себе один простій, а головне швидкий спосіб приготування. У цій замітці я розкрию свій рецепт гарячого копчення свинячих ребер.

рецепт гарячого копчення свинячих ребер

Рецепт гарячого копчення свинячих ребер

інгредієнти
свинячі ребра - 1 кг
сіль - 50-100 г
суміш перців в перемеленому виді
сушений часник
Засолювання ребер для копчення

Свинячі ребра перед копчення треба підготувати і засолити, насамперед треба їх добре промити під холодною водою і відокремити мембрану (біла плівка на ребрах) від ребер. Мембрану треба підчепити ножем і акуратно здерти - це потрібно для кращого засолювання ребер.

Далі змішуємо сіль із спеціями, ретельно натираємо ребра з усіх боків цією сумішшю. Частину солі висипаємо на дно посуду, викладаємо ребра, іншу частину насипаємо поверх ребер. Відправляємо ребра на добу в холодильник. Після засолювання ребер треба добре промити в холодній воді, зробити пробу на м'ясо, якщо сіль сильно відчувається, то ребра треба вимочити ще година або два. У моєму випадку вистачило хорошого промивання. Після ребра треба обсушити серветками і підвісити на протязі на декілька годин, щоб пішла зайва волога.

Рецепт гарячого копчення свинячих ребер

Спершу треба підготувати коптильню: піддон застилаємо фольгою, насипаємо тріску. Зазвичай для такої кількості ребер хапає 4-5 жменею тріски букової або вільхової, також можна зробити добавку з черешневої, вона дає легкий фруктово-смолянистий відтінок. Закладаємо ребра в коптильню, згори їх нещільно накриваємо фольгою. Температура в коптильні приблизно 100-110c, час копчення від 35 до 45 хвилин. Після копчення ребрам треба дати годину або два відпочити, щоб пішов сильний аромат диму і копчений смак рівномірно розподілився по ребрах.

Рецепт гарячого копчення свинячих ребер

Ребра гарячого копчення відмінне блюдо до картоплі, можна додати в суп, або спожити як закуску до пива. Окремо рекомендую ознайомиться з рецептом гарячого копчення сала і курки. Нижче представлений детальний відео рецепт копчення ребер в коптильні гарячого копчення з радами і рекомендаціями від автора цього блогу.

Автор: Admin
Прочитали - 3969
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати