Регистрация

Кінець маскараду : Порошенко написав статтю про Росію

18-10-2016, 18:45

Кінець маскараду : Порошенко написав статтю про Росію

Кінець маскараду : Порошенко написав статтю про Росію

Президент вважає, що агресія Росії не припиниться, поки світ не об'єднається, щоб зупинити Москву.
Президент України Петро Порошенко вважає, що Росія не припинить свою політику агресії, поки світ не об'єднається, щоб зупинити Москву.
Про це він написав в статті "Кінець маскараду", опублікованою в Frankfurter Allgemeine Zeitung.
"Ми нарешті повинні перестати бути наївними як в 2008 або в 2014-2015 роках відносно істинних намірів Росії. Вона і не збирається зупиняти агресію, якщо ми разом не зупинимо", - говориться в статті.
Президент України підкреслює важливість того, щоб в цій ситуації весь світ був солідарний, а санкції проти Росії були продовжені.
"Вони утримують Росію за столом переговорів і стримують її від ще більших втрат людських життів. Ми також повинні докласти усі зусилля для того, щоб зірвати маску з проявів агресії Росії скрізь, де тільки можемо - і на Донбасі, і у справі про збите МН17, і навіть в Алеппо", - пояснив президент.
Порошенко підкреслив, що з 1 вересня поточного року на Донбасі загинули 19 українських військовослужбовок і більше 100 поранені у боях.
"З більш ніж 800 обстрілом з російського боку у вересні і більше 500 вже цього місяця війна триває, і є усі підстави вважати, що Мінський процес гальмує із-за нескінченного російського маскараду. Прийшов час змінити наше бачення істинних намірів Росії, адже вона погрожує не лише Україні, але і стабільності і безпеці Європи", - підкреслив він.
Він також відмітив, що за оцінками української розвідки, на Донбасі знаходиться більше 700 російських танків, більше 1250 артилерійських систем, більше 1000 БМП і більше 300 систем ракетного залпового вогню.
"Іншими словам, проросійські бойовики на Донбасі мають більше танків, артилерії і систем залпового вогню, чим бундесвер в Німеччині", - повідомив Порошенко.
Загроза зі сходу надовго - Порошенко
Як повідомлялося, з початку проведення антитерористичної операції на Донбасі в результаті бойових дій загинули більше 2,5 тисяч військовослужбовок Збройних сил України.
Порошенко опублікував відеоролик до дня Захисника

Кінець маскараду : Порошенко написав статтю про Росію

Глава держави привітав українців зі святом.
Петро Порошенко на своїй сторінці в Facebook привітав українських воїнів відеороликом зі святом Дня Захисника України.
"Слава нашим захисникам, слава Україні"!, - відмітив глава держави.
Нагадаємо, що сьогодні в Україні святкують День Захисника країни.
Свято встановлене 14 жовтня 2014 року указом президента України Петра Порошенка з метою "вшановування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості".
День захисника України відмічають на церковне свято Покрив Пресвятої Богородиці, який, як відомо, було одним з найголовніших свят українських козаків.
Охороняти порядок в Києві під час святкування Дня захисника України будуть близько 4 тисяч співробітників правоохоронних органів.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов з нагоди Дня Покриву Пресвятої Богородиці і Дня захисника України привітав захисників держави зі святом і відмітив, що українська армія зараз стає однією з самих боєздатних в Європі.

Автор: Admin
Прочитали - 2806
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати