Регистрация

Рецепт домашнього джину за мотивами Plymouth джину

25-09-2016, 10:26

Рецепт домашнього джину за мотивами Plymouth джину

Рецепт домашнього джину за мотивами Plymouth джину

Якщо говорити про джин, то я постійно у пошуках цікавого рецепту. Замислилося мені приготувати цей напій на основі інгредієнтів, які застосовують для виробництва легендарного джину Плімуту, найменування інгредієнтів були доступні на сайті виробника, але без пропорцій, довелося методом неодноразових перегонок підібрати свої пропорції. У цій замітці я викладу рецепт домашнього джину на основі прянощів і трав, які застосовують на Black Friars Distillery.

Рецепт домашнього джину за мотивами Plymouth джину

Рецепт домашнього джину

інгредієнти:
Зерновий самогон подвійної перегонки - 1,5-3 л.,
Ягоди ялівцю - 25 р.
Коріандр цілий - 8-10 р.
Цедра апельсина - від 3 до 5 р.
Цедра лимона - від 3 до 5 р.
Дягель - 1 до 2 р.
Корінь іриса - 2 до 4 р.
Кардамон - 0,5 до 1,5 р.
Кількість інгредієнтів залежить від свіжості і якості, чим запах більше виражений тим менше їх треба. Особливо треба бути обережним з дягелем і кардамоном, вперше раз раджу класти мінімальне навішування.
Приготування домашнього джину

Цей джин готується з допомогою джин кошику або металевого сита, яке встановлюється на горловину перегінного куба. Спочатку треба інгредієнти все перемішати і трохи їх подавити качалкою для кращої екстракції. Заливаємо самогон в перегінний куб, встановлюємо сито, засипаємо на нього усі інгредієнти, згори встановлюємо холодильник.

 

Рецепт домашнього джину за мотивами Plymouth джину

Розігрівання куба раджу починати на середній температурі, что-бы прянощі поступово прогрілися. Принцип цього методу дистиляції полягає в тому, що пари алкоголю просочують прянощі, і насичуються їх ароматами. Перші 20-40 мл я відбираю на слабкому нагріві і виливаю, далі йде вже тіло погона на середньому вогні, яке відбираю приблизно до 70-60% в струмені, фортеця середньої фракції безпосередньо залежить від конструкції вашого самогонного апарату. При перегонці треба бути уважним, прянощам містити багато ефірних олій і якщо відібрати зайвих хвостових фракцій в серці погона, то можлива опалесценция (помутніння).
Далі треба розбавити ароматний дистилят до потрібного питного градуса. Змішуємо з чистою водою частину дистиляту до 50-55%, далі до 47-48% і так до того моменту доки рідина не почне каламутніти. В середньому домашній джин я розбавляю до 45-48%, якщо є бажання знизити градус до 40%, то під час приготування домашнього джину треба зменшити навішування інгредієнтів, тим самим понизивши поріг помутніння.

Рецепт домашнього джину за мотивами Plymouth джину

Домашній джин на основі інгредієнтів Plymouth джину має збалансований смак і аромат, як і належить насамперед відчувається ялівець, далі чітко розрізнимо дягель разом цитрусовій складовій. Завдяки такому способу дистиляції напій м'який, без сторонніх присмаків. Рекомендую як в чистому вигляді так і з тоніком.

Раджу ознайомиться з рецептом приготування домашнього лікеру самбуки і абсента. Нижче вашій увазі представлений відео рецепт приготування джину в домашніх умовах з дегустацією.

Автор: Admin
Прочитали - 912
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати