Регистрация

Рецепт лимонної горілки

21-09-2016, 17:05

Рецепт лимонної горілки

Рецепт лимонної горілки

Подарували мені якось живець лимона, сорт "Павлівський", рік він ріс, потім ще майже рік зрів перший плід на молодому дереві, коли прийшов час збирати урожай, було вирішено, що з цедри домашнього лимона приготую щось смачне алкогольне. У цієї замітки я викладу рецепт лимонної горілки.
Рецепт лимонної горілки

інгредієнти:
лимонна цедра - 2 смужки
коріандр - 3-5 р. цілісні зерна
алкоголь - 1 літр зернового дистиляту 45%
фруктоза - 2 ч. л.
Приготування домашньої лимонної горілки

З лимона треба зняти 2 смужки цедри без білої частини, подрібнити, зерна коріандру роздавити, влити алкоголь в перегінний куб. Для ароматизації напою я помістив сито з нержавіючої сталі на горловину куба, в якому розмітив цедру і коріандр.

Рецепт лимонної горілки

 


Розігрівання куба і перегонку треба здійснювати на слабкому нагріві, що б пари алкоголю повільно і рівномірно проникали в прянощі. Враховуючи, що я використав зерновий дистилят другої перегонки, то вирішив відібрати трохи головних фракцій, буквальні 10-15 мл Хвостові фракції відбирав по запаху дистиляту на виході, як тільки запах ставав "компотним" - припинив відбір середньої фракції.

Готового ароматного спирту у мене вийшло 400 мл 83%, який я розбавив чистою водою в співвідношенні 1: 1. Що б зберегти лимонний аромат і надати легкій горілчаній різкості, розбавлений дистилят очистив не великою кількістю вугілля марки БАУ-А, не повна чайна ложка на 1 літр, яку засипав в дистилят, добре змішав і профільтрував через 2 години. У готову лимонну горілку перед вживанням я додав 2 чайних ложки фруктози, залишив на відпочинок в склі на декілька днів.

Рецепт лимонної горілки

Домашня лимонна горілка з домашнього лимона вийшла ароматна, чіткий запах цитруса, в смаку лимон, на видиху упевнено простежується коріандр. Помічу, що при виготовленні цього напою треба бути уважним з навішуванням коріандру і також не старатися під час углевания, вугілля треба зовсім небагато, якщо переборщити, то вугілля сильно обдере смак і аромат напою.

Окремо рекомендую ознайомитися з рецептами приготування домашнього самогону з яблуками і анісової горілки. Нижче вашій увазі представлений відео рецепт приготуванню домашньої горілки з лимона в подробицях від автора блогу.

 

 

 

Автор: Admin
Прочитали - 600
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати